berfu6

2008’de başladığımız bu serüvene devam etmenin gururunu yaşıyoruz. İşimizi profesyonel olarak yapmamızın yanı sıra sizlere en güzel hizmeti vermenin mutluluğu paha biçilemez. En güzel günlerinizi ölümsüzleştirmek, Hayalinize bir ayna olmak, bir adım daha öteye adım atmak için biz buradayız. Markanız hakkındaki düşünceleriniz hayal olarak kalmasın. Siz bizimle paylaşın biz profesyonel olarak düşüncelerinizi dijital ortama dökelim. Grafik tasarım, Web tasarım, Fotoğraf çalışmalarıyla size ve markanıza değer katalım.

Sadece hayal kurmuyor, hayallerimizi kurup hemen peşinden koşmaya başlıyoruz. Kendi yolumuzu çizerek onun doğrultusunda ilerliyoruz. Biliyoruz ki yolumuzda çok engeller olacak fakat biz engellerden çok ulaşacağımız başarıları düşünüyoruz…

Misyon
Sade ve anlaşılır bir dil kullanarak şirketlerin yanlarında olup rakiplerine karşı yerli ve yabancı alanlarda başarılı bir şekilde dünya piyasasında konum almalarını amaçlamaktayız.

Vizyon
Şirketimiz; Kapitalist dünya marketinde hareketli ve benzersiz fikirlerle yeni bir perspektif açısını müşterilerimizle paylaşarak güçlü fikirler ortaya koymak ve müşterilerimize kazandırdıkça kazanmayı amaçlamaktadır.

Değerlerimiz
Müşterilerimizin her zaman yanında olarak ihtiyaçlarını tamamıyla karşılamak ve müşterilerimizin %100 memnuniyetini kazanmak ana değerlerimizdendir.

Tasarım Anlayışı
Farklı, Benzersiz, Göz Alıcı, Yeni ve Eşsiz Tasarımlarla size hizmet vermekten gurur duyuyoruz

Yaratıcılık
Benzersiz Fikirlerle ortaya yeni bir şeyler koyarak müşterilerimizin yeni müşterilere açılmasını sağlamaktan haz duyuyoruz.

Sorumluluk Ve Şeffaflık
Tüm geleneklere saygılı, toplumun sorumluluk ahlakına sahip anlayışlı personellerle sizlere hizmet vermek.

Aktif Katılım
İş aldığımız tarihten bitirdiğimiz tarihe kadar tüm süreçlerde sizlerin tarafında aktif olarak yer almak.

Stratejik Yaklaşım
Mükemmele yakın işler sunmak ve uzun vadeli memnuniyeti sağlamak.

İK POLİTİKAMIZ
Ahlaklı ve Disiplin sahibi kendi üstüne sürekli koyarak geliştiren, istekleri karşılayabilecek en iyi iş ortaklarıyla çalışmak.

Rekabetçilik
Uluslararası alanda rekabet sağlayabilecek araştırma geliştirme çalışmalarıyla her daim en iyiye uzanabilecek benzersiz ve yenilikçi çalışmalar sunmak.

  • Show All
  • Assistant
  • Developer
  • Founder
  • Graphic Designer
  • Marketing
  • Web Designer
Yunus Kılıç

Yunus Kılıç

Founder

Oğuzhan Aras

Oğuzhan Aras

Developer, Web Designer

Developer

Münir Telli

Münir Telli

Assistant

Emre Kılıç

Emre Kılıç

Marketing, Web Designer

Ömer Koçhan

Ömer Koçhan

Graphic Designer