Union Ajans

preload

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

NELER YAPARIZ

Biz Kimiz?

Union Ajans olarak; Hayallerinizde kurduğunuz fikir ve düşünceleri dijital ortama veya baskı ortamına döküyor bunun en iyisi ve benzersiz olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Grafik Tasarımın sözlük anlamı; belli bir düşünceyi veya belli bir mesajı görsele aktarma çalışması olarak baz alırsak; Biz bunun için Union Ajans olarak profesyonel ekibimizle birlikte sizin mesajını en iyi şekilde dijital ortama dökmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Reklam ve Grafik Tasarımı bağlantısız olduğunu varsayamayız. Şöyle ki Firmanızın veya aklınızda bulunan şeyleri görsele dökmek Grafikerlerin bunu en iyi, en etkileyici ve en şaşırtıcı şekilde sunmak reklamcıların işidir. Bu bakımdan ikisi ayrılmaz bir bütündür.

YUNUS KILIÇ

Creative Director

Meat Our Team

The best team

img-services
Yunus Kılıç

Founder & Creative Director

img-services
FATMA GÜLYÜZ

PHOTOGRAPHER

img-services
ÖMER KOÇHAN

GRAPHIC DESIGNER

BİZİMLE ÇALIŞMAK
İSTER MİSİNİZ !

BAZI REFERANSLARIMIZ

2008-2018

img-testimonial

MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ!

“ MEMNUNİYET ”

Kesinlikle memnun kaldım. Bu zamanda işini bu kadar iyi yapan insanların olması gerçekten sevindirici. Düğün ve diğer organizasyon fotoğraflarınızı gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Ramazan Sağır
img-testimonial

MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ!

“ VİZYONLU ”

En önemli anınızın değerini hiç eksiltmeden fotoğraflarınıza yansıtabilen, yüzünüzdeki mutluluğu gönlünüzden objektifine aktarabilen sizin mutluluğunuza ortak olmayı kendine vizyon edinmiş bir kuruluş.

Muzaffer Kılıç
img-testimonial

MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ!

“ SAYGIN ”

İşine saygı duyan ve işini seven bir firma şahsen öneririm...

Kadir Korkunç
img-testimonial

MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ!

“ KALİTELİ ”

Kaliteden ödün vermeden, özgün fotoğraf deneyimiyle farklarını ortaya koydukları için teşekkür ederim

Mehmet Zengin
                                                                                 

Düğün Fotoğrafları

Düğün fotoğrafları; en özel ve güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına yaptırdığınız bir eylemdir. İstanbul içinde tarihi mekanlarda, parklarda, saraylarda, deniz kenarlarında, doğada, kasırlarda, bahçelerde, renkli evlerde ve buna benzer bir çok mekanda düğün fotoğralarınızı çekebilirsiniz. Tabi ki düğün fotoğraf çekimlerinde mevzu sadece yer bulmak değildir. Asıl mevzu işi doğru yapabilmektedir. Union Wedding tam olarak işini tam profesyonel ekip ve ekipmanıyla gerçekleştirmektedir.
Düğün fotoğraflarının vazgeçilmez karelerinin bazılarını da gün batım fotoğrafları oluşturmaktadır. Fakat düğün fotoğraf karelerinizde gün batımı fotoğraflarının olmasını istiyorsanız bunu daha önce düğün fotoğrafçısı ile birlikte konuşarak planlamaya dahil etmelisiniz. Çünkü gün batımı fotoğraf çekimleri günün sonundadır ve gündüz ile geceyi bitbirine bağlamaktadır. O arada ince bir çizgi vardır. O ince çizgiyi çok iyi yakalamanız gerekmektedir. Üsküdar düğün fotoğrafçısı “Union wedding” gün batımı fotoğraflarında size tecrübesi ve profesyonelliği ile yardımcı olacaktır

Temasta Kalın

İletişime Geç

Adres:

Validei Atik Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi No:5 Osmanoğlu İş Merkezi
Üsküdar/İstanbul

WhatsApp chat