Union Ajans

preload

Hizmetler

Union Ajans Servis Ağımız

EN İYİ ÇÖZÜMLERİMİZ

Union Ajans Reklam Yönetimleri

1Tanıtımlar Hakkında

KAZANAMAYAN İŞ YOKTUR. KENDİNİ DUYURAMAYAN İŞ VARDIR! Gerekli Olan Sadece Uygun Adımları Atmaktır. Bizim ile birlikte firmanızı, ürününüzü veya projenizi tanıtmaya yönelik tüm adımları büyük bir özenle atıyoruz. Firmanın veya kişilerin tam olarak ne yaptığını öğrenmek; analiz ve beyin fırtınası yapmak için ajansımız tarafından aşırı derecede önemlidir. Firmanın İletişim departmanındaki ilgili kişilerle alanında uzman olan ekip arkadaş veya arkadaşlarımız detaylı görüşmeler sağlayıp gerekli bilgileri edinmek zorundadır.

2Çözümler Hakkında

Bir projede ya da bir ticari girişimde kurumun, tekniğin, sürecin, durumun veya kişinin; Strengths(Güçlü Yanları), Weaknesses(Zayıf Yanları), Opportunities(Fırsatları), Threats(Tehditleri)’in belirlenmesi için Detaylı görüşmenin önemi tartışılamaz.

Edinilen bilgilerle birlikte uzman ekip arkadaşlarımız ile beyin fırtınası yaparak; bir ticari girişimin, tekniğin, sürecin, durumun veya kişinin duyulması için gerekli reklam stratejilerinin oluşumu sağlanmaktadır…

Union Ajans olarak; Hayallerinizde kurduğunuz fikir ve düşünceleri dijital ortama veya baskı ortamına döküyor bunun en iyisi ve benzersiz olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Union Ajans olarak; Firmanızı, ürünlerinizi, kendinizi, kurum veya kuruluşları tanıtmaya yönelik olsun bütün fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla birlikte profesyonel olarak sağlıyoruz.

Unutmayın ki; Oluşturacağınız her türlü reklam çalışması Profesyonel fotoğraf çalışmasının ardından mümkün olacaktır. Özellikle oluşturacağınız WEB sitesi ve Sosyal mecralarda kullanacağınız fotoğrafların özgün ve size ait olması sizi diğer firmalardan bir adım daha öne atacaktır.

Reklamınız için oluşturacağınız broşür, Bilboard, Katalog…vb mecralar profesyonel Reklam Fotoğraflarının ardından kusursuz olacak ve sizi kurumsallığa bir adım daha yaklaştıracaktır.

Web Siteniz ve Sosyal mecralarda kullandığınız kopya fotoğraflarının sizi basit gösterdiğini göz ardı etmeyin ve buna ek olarak kullandığınız her kopya fotoğraf sizin Google’da değerinizi her geçen gün düşürecektir.

Firmanızı, ürününüzü veya kendinizi nasıl tanıtacağınız konusunda kararsızsanız tam da istediğiniz yerdesiniz. Biz Union Ajans olarak; Firmanızı, Ürününüzü veya Kendinizi piyasaya nasıl duyuracağınız konusunda size yaratıcı fikirler sunarak ve nasıl yol izleyeceğiniz konusunda size yardımcı bir el feneri olarak önünüzü daha net bir şekilde görmenizi sağlıyoruz.

Kreatif Danışmanlığın kelime anlamını kaba tabirle yaratıcı birisinden destek almak olarak belirtebiliriz. Biz size profesyonel ekibimizle birlikte yılların verdiği deneyimle,  birçok katıldığımız seminerle ve okuduğumuz lisans programlarıyla yardımcı olmak için buradayız.

Union Ajans olarak; Profesyonel Fotoğraf çalışmalarımızı güzel günleriniz için kullanmaya başladığımızdan bu yana tam 5 yıl geçti. Güzel günlerinizde size eşlik etmek, O günün heyecanını sizlerle birlikte yaşamak ve o günleri ölümsüzleştirmek bizim için paha biçilemez.

Düğün Fotoğrafları Basit olarak gözükse de hayatınızda tek sefer yaşadığınız o günü ölümsüzleştirmek bir hayli önemli olsa gerek. Biz o güzel ve önemli gününüzde profesyonel ekip ve ekipmanımızla birlikte size eşlik etmek için gün sayıyoruz. Hayatınızda tek sefer olan gününüzü şansa bırakmayın. Tarihler dolmadan yerinizi ayırtın.

Düğün fotoğraf çekimlerinde; Yurdun her yerine hizmet sağlamaktayız. Düğün ayarlamaları için daha önceden oturup görüşüyor; konsept, yer ve zaman bilgilerini konuşuyor; ona göre time plan oluşturuyoruz.

Profesyonel Düğün Fotoğraf Fiyatları hazırladığımız bazı paketlere göre değişiklik göstermektedir. Bunları ”Paketler” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu Fiyatlandırma hem albüm kalitesine göre hem de ekipman kullanımına göre değişmektedir. Çekim esnasında ful ekipmanların kullanımı istendiği taktirde fiyatta değişimler oluşmaktadır…

REKLAM & TASARIM

Ayrılmaz İkili

Grafik Tasarımın sözlük anlamı; belli bir düşünceyi veya belli bir mesajı görsele aktarma çalışması olarak baz alırsak; Biz bunun için Union Ajans olarak profesyonel ekibimizle birlikte sizin mesajını en iyi şekilde dijital ortama dökmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Reklam ve Grafik Tasarımı bağlantısız olduğunu varsayamayız. Şöyle ki Firmanızın veya aklınızda bulunan şeyleri görsele dökmek grafikerlerin bunu en iyi, en etkileyici ve en şaşırtıcı şekilde sunmak reklamcıların işidir. Bu bakımdan ikisi ayrılmaz bir bütündür.

Union Ajans olarak; Firmanızı, ürünlerinizi, kendinizi, kurum veya kuruluşları tanıtmaya yönelik olsun bütün fotoğraf çalışmalarınızı profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla birlikte profesyonel olarak sağlıyoruz.

Tümü

WhatsApp chat